Інноваційні проекти

1.Виробництво продукції вівчарства на основі видатних адаптованих генотипів асканійської м’ясо-вовнової породи овець з кросбредною вовною.

Проект  передбачає закупівлю племінних тварин (100 ярок і 4 барани), створення культурних пасовщ (100 га), вирощування та заготівлю кормів на стійловий період, затрати на утримання овець.

Спрямованість проекту –  виробництво дієтичної продукції вівчарства і сировини з цілющими властивостями.

Вартість виконання робіт – 630,0 тис. грн..

Термін окупності 5 років.

Реалізація ягнятини, кросбредної вовни та хутрових овчин розпочинається на другий рік після початку здійснення проекту.

 

2.Виробництво смушків та молочних продуктів з використанням генотипів асканійської каракульської породи овець.

Проектом передбачається закупівля племінних тварин (100 ярок, 4 барана), створення культурних пасовищ, вирощування і заготівля кормів на зимовий період.

Загальна вартість проекту – 821,4 тис. грн.

Термін окупності – 5 років

 

3.Виробництво яловичини з використанням генотипів південної м’ясної породи

Проектом передбачається закупівля племінних тварин (50 телиць і 2 бугая), створення культурних пасовищ 150 га, вирощування і заготівля кормів на стійловий період.

Загальна вартість проекту – 2711,0 тис. грн..

Термін окупності ­ - 5 років

 

4.Виробництво товарної свинини з використанням високопродуктивних, племінних свиней асканійського типу української м’ясної породи, на основі породно-лінійної гібридизації та інтенсивних технологій вирощування.

Передбачається  будівництво свиноферми з урахуванням світових досягнень в галузі свинарства, закупка поголів’я, витрати на утримання тварин.

Загальна вартість проекту 13000,0 тис. грн..

Термін окупності – 5 років

 

5.Технологія загінно-пасовищного утримання овець в умовах південного регіону України.

Передбачає створення багаторічних пасовищ для вівцеферми на 1000 голів, спорудження огорожі, технологічних проходів та навісу для овец.

Загальна вартість проекту – 785,0 тис.грн.

Термін окупності  -7 років

 

6.Організація молочної ферми. Виробництво сирів з козиного молока.

Передбачає  переобладнання приміщень для утримання кіз, закупівлю обладнання для машинного доїння і переробки молока, закупівлю поголів’я для ферми на 1000 кіз.

Загальна вартість проекту – 5170,0 тис.грн.

Термін окупності – 5 років.

 

7.Технологія селекції сільськогосподарських тварин на основі застосування результатів сучасних молекулярно-генетичних досліджень

  Практичне використання розробленої технології дозволяє оптимізувати параметри генетичної структури популяцій великої рогатої худоби, овець та свиней, зменшити витрати на результативне відтворення поголів'я стад та підвищити їх продуктивність, а отже й конкурентоспроможність галузі тваринництва в цілому. (Патенти України № 30453 та № 30454).

Реалізація проекту забезпече підвищення рівня продуктивності племінних стад сільськогосподарських тварин на 10-15 % та ефективності селекційного процесу в 1,4 - 1,6 рази.

Загальна вартість проекту – 950,0 тис. грн.

Термін окупності – 5 років.