Анонси заходів

Оренда

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Інститут тваринництва степових районів імені М. Ф. Іванова «Асканія-Нова» - Національний науковий селекційно-генетичний центр з вівчарства оголошує про намір передати нерухоме державне майно в оренду, а саме: частину нежитлових приміщень на першому поверсі головного корпусу загальною площею 34,1 кв. м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., Чаплинський р-н, смт Асканія-Нова, вул. Соборна, 1 з метою розміщення офісу.

За отриманням додаткової інформації прохання звертатися за вказаними телефонами:

              тел. (05538) 6-16-55;

                моб. 066 585 09 85

 
Всеукраїнський семінар-нарада

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському семінарі-нараді:

«Інноваційний розвиток вівчарства та козівництва у ринкових умовах» та виставці-реалізації племінного поголів’я овець і кіз, що відбудеться 17 травня 2019 р. о 900 на виставковому майданчику Інституту тваринництва степових районів  імені М.Ф. Іванова «Асканія-Нова» - ННСГЦВ

    

11

 

детальніше

 
Запрошуємо до випуску наукових видань Інституту "Асканія-Нова"

02-agrarna

ІТСР «Асканія-Нова»-ННСГЦВ у 2021 році готує до друку черговий випуск фахового науково-теоретичного журналу «Науковий вісник «Асканія-Нова» категорії Б, який включено до міжнародної бази наукового цитування РІНЦ, а з 2018 року має DOI.

Для опублікування наукових статей у вище вказаному науковому виданні пропонуємо, у термін до 1 червня 2021 року, надіслати на електронну адресу  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  рукописи статей (оформлені згідно з вимог) з питань селекції, годівлі, технології, генетики,біотехнології,кормовиробництва, економіки ведення галузі тваринництва тощо. Внесок за публікацію - 50 грн за 1 стор. надіслати поштовим переказом на адресу Інституту Павловій Олені Леонідівні:
Інститут тваринництва  степових районів імені М.Ф. Іванова "Асканія-Нова" - ННСГЦВ,

вул. Соборна 1, смт. Асканія-Нова, Чаплинський район,

Херсонська обл., 75230

 тел./факс (05538) 6-16-55