Новини

Участь в Міжнародній конференції 18.05.2017

22.05.2017

Про участь у міжнародній науково-практичній конференції «Стратегія вдосконалення та збереження генетичних ресурсів сільськогосподарських тварин»

18 травня 2017 року на базі Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН (с. Чубинське, Київська обл.) проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Стратегія вдосконалення та збереження генетичних ресурсів сільськогосподарських тварин», присвячену 15-річчю присвоєння статусу національного надбання Банку генетичних ресурсів сільськогосподарських тварин та приурочена до Дня науки в Україні.

У її роботі взяли участь науковці з України, Республіки Молдова, Республіки Болгарія. Науково-панельна дискусія проходила з питань:  селекційні методи збереження, поліпшення і раціонального використання генофонду вітчизняних порід; перспективи використання новітніх біотехнологій в системі збереження біорізноманіття; генетика як основа розроблення сучасних стратегій порідного вдосконалення та збереження племінних ресурсів.

Від Інституту тваринництва степових районів імені М.Ф. Іванова «Асканія-Нова» - ННСГЦВ в роботі конференції взяли участь завідувач лабораторії скотарства, кандидат сільськогосподарських наук Андрій Вікторович Писаренко та старший науковий співробітник лабораторії скотарства Микола Іванович Буюклу, які представили доповідь про стан і шляхи збереження генофонду сільськогосподарських тварин на півдні України. Наголошено на доцільності відновлення та створення генофондових стад сільськогосподарських тварин у дослідних господарствах мережі НААН.

ф3 18

ф2-18

ф1 18